Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Око 1.300 корисника у дијелу општине Лопаре данас неће имати електричне енергије због годишњег ремонта трафостанице, саопштено је из "Електро-Бијељине".
Радници "Електро-Бијељине" данас од 9.00 о 17.00 часова изводиће радове на годишњем ремонту трафостанице "Прибој" и припадајућим далеководима "Прибој", "Потраш", "Пељаве" и "Колобара".

Бања Лука
Више бањалучких насеља данас без воде
Без струје ће бити потрошачи у насељеним мјестима Прибој, Пељаве, Подгора, Потраш, Липовица Бријест, Завршје и Мумбашићи.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.
Најновије
10
12
09
59
09
50
09
46
09
36
Тренутно на програму