Депонија код Мостара поново гори

24.06.2026 08:38

Коментари:

0
Пожар Мостар
Фото: АТВ

На депонији Уборак јутрос се поново активирао пожар. На снимку с лица мјеста се види велики облак дима који се диже изнад депоније.

- Јутрос се на депонији Уборак поново активирао пожар око 7:50. Поред два возила која су већ била на лицу мјеста, послана су још два, а у плану је укључити још - потврђено је за "Аваз".

Подсјећамо, јуче су се ужарени дијелови депоније засипали шљунком како би се спријечио доток кисика и могућност поновног избијања пожара.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: