Large banner

Кошарац: Сарајево бојкотује нову америчку администрацију

Извор:

АТВ

03.07.2025 13:39
Кошарац: Сарајево бојкотује нову америчку администрацију

Замјеник предсједавајуће Савјета министара Сташа Кошарац истакао је да је евидентно да Сарајево данас бојкотује нову америчку администрацију, јер бошњачким политичарима не пријају нове америчке поруке и политике.

- На пријему поводом обиљежавања 4. јула, Дана независности САД, примјетан је био изостанак сарајевских званичника. То је огромна разлика у односу на претходне године, када су бошњачки политичари снисходљиво стајали и чекали у реду не би ли се понизно руковали са ноторним /бившим амбасадором САД у БиХ Мајклом/ Марфијем, њиховим ментором и налогодавцем. У извидницу су послали /Едина/ Форту, да по устаљеној пракси несувисло тумара и прикупља информације за трач партије сарајевске чаршије - написао је Кошарац на Инстаграму.

Масовни убица из Дарувара осуђен на 50 година затвора: У старачком дому убио шест особа

Масовни убица из Дарувара осуђен на 50 година затвора: У старачком дому убио шест особа

Он је нагласио да је Сарајево у жалости због тога што је изгубило свог ментора Марфија.

- Тугују, јер се не сналазе у политикама које инсистирају на суверености и немијешању у унутрашња питања других земаља - рекао је Кошарац.

Подијели:

Large banner