Извор:
Телеграф

Олимпијске игре као један веома опширан догађај долази са пуно садржаја, а самим тим и са великим бројем грешака.
Једна таква десила се на РТС-у, када је водитељка, мислећи да је њен звук искључен након професионално одрађеног посла, викнула на колеге.

"Да ли сте нормални, шта се дерете бре?", викнула је водитељка са РТС-а, преноси "Телеграф".
Наравно ово је све изазвало смијех међу људима широм региона без лоше намјере, а сцена ће сигурно остати упамћена.
Најновије
18
02
17
59
17
56
17
54
17
48
Тренутно на програму