Извор:
АТВ
Коментари:
0
Иако гледају на море, иако су буквално предграђе туристичке метрополе Дубровник, мјештани Иванице у федералној општини Равно протеклих седам дана живе као да је 19 вијек.
Немају струје, воде ни мобилног сигнала, а све због једног обореног стуба. Федерални електричари су тек данас кренули у санацију.
Најновије
23
07
23
04
22
56
22
53
22
47
Тренутно на програму