
Mještani MZ Šiprage u opštini Kotor Varoš javili poslali su fotografije regioanlnog puta koji je, kako kažu, već duže vrijeme u jako lošem stanju.
Riječ je o makadamu koji je dosta oštećen. Na fotografijama se vide rupe koje su napravljene na putu, a koje, kažu mještani, niko ne sanira.
Pojedine rupe su, navode mještani, toliko velike da zauzimaju gotovo čitavu širinu puta.
U vrijeme padavina još je teže saobraćati,a svakodnevno, kažu, oštećuju svoje automobile prelazeći preko rupa.
Најновије
13
09
13
05
13
03
13
02
12
51
Тренутно на програму