Извор:
АТВ

Министарство унутрашњих послова Републике Српске саопштило је да ће ускоро у функцији бити нови радар који ће ловити бахате возаче на путевима Српске.
Како су навели, од 23. октобра 2023. године од поноћи почиње са радом стационарни радар који се налази у Пантелинској улици, у Бијељини.
Радар ће вршити евидентирање прекршаја непрописне брзине кретања возила.
Из МУП-а Српске апелују на грађане да поштују постојеће саобраћајне прописе и да вожњу прилагоде прописаним ограничењима брзине кретања и условима на путу.
Најновије
23
21
23
06
22
57
22
38
22
32
Тренутно на програму