Обиљежавање 33 године од формирања Друге крајишке бригаде Војске Српске

14.09.2024 08:13

У Меморијалном центру Друге крајишке бригаде Војске Републике Српске у бањалучком насељу Раковачке баре данас ће бити обиљежене 33 године од њеног формирања.

Биће служен парастос и положени вијенци.

Кроз Другу крајишку бригаду прошло је више од 23.000 бораца, а живот за Републику Српску дао је 231 борац.

Подијели:

  • Најновије

Тренутно на програму

5:30

Војвођански доручак/Ловачка кухиња

лајфстајл

6:00

АТВ вијести (Р )

информативни програм вијести

6:45

Вјежбајте са Лидијом (Р)

лајфстајл

6:55

Атв јутро

јутарњи програм

9:00

Народ прича (Р)

путопис

9:50

Енерго клуб (Р)

информативно политички

10:20

Крваво цвијеће С03 ЕП56 (12+, Р)

серијски програм