Извор:
РТРС

У Републици Српској завршена је још једна сезона одбране од града.
Од 15. априла, почетка противградне сезоне, регистровано је 80 дана током којих је систем био активан, а у 57 дана кориштени су лансери и приземни генератори.
У Противградној превентиви Републике Српске кажу да су, и поред нестабилне сезоне, успјешно одговорили на све изазове, и штету у пољопривреди, у односу на ситуацију у окружењу, свели на минимум.
Најновије
11
50
11
41
11
34
11
31
11
29
Тренутно на програму