Извор:
АТВ

Mnogim učenicima je upravo ekskurzija ono najljepše što im se se dogodilo u vrijeme školovanja, ali, teško da će učenicima O.Š. Branko Radičević ova životna pustolovina ostati u lijepom sjećanju.
Naime, kako možemo vidjeti na fotografijama, učenike devetih razreda dočekao je katastrofalan smještaj u Hotelu Putnik u Novom Sadu.
Banjalučani su ostali šokirani kada su ugledali okrvavljenu posteljinu i smeće prilikom ulaska u sobu.
Tek nakon pisanja medija, kako saznajemo, učenici su dobili nove sobe.
Најновије
22
16
22
01
22
00
22
00
21
46
Тренутно на програму