Извор:
СРНА

Ауто-мото савез Републике Српске упозорио је возаче на поледицу у вишим планинским предјелима, преко превоја, мостова, надвожњака и прилазима тунелима.
"Због пада температуре у вечерњим и ноћним часовима, на свим влажним дионицама скрећемо пажњу на поледицу", наводе из АМС-а.
Како додају, повећана је и опасност од одрона, па се возачима савјетује опрезна вожња, уз обавезно посједовање зимске опреме.

Најновије
15
49
15
44
15
41
15
40
15
31
Тренутно на програму