Коментари:
0
На подручју Хан Пијеска сутра ће без електричне енергије бити око 2.000 потрошача због ремонта трафостанице.
Струје неће бити од 9.00 до 17.00 часова, саопштено је из "Електро-Бијељине".
Ријеч је о наставку ремонта најзначајнијих електроенергетских објеката, а први у низу је трафостаница на Хан Пијеску.
Планирано је да се ремонт преосталих трафостаница заврши до 6. октобра.

Сцена
10 мј
0
Република Српска
10 мј
1
Република Српска
10 мј
0
Кошарка
10 мј
0Најновије
21
54
21
52
21
52
21
36
21
33
Тренутно на програму