
Три особе су повријеђене у саобраћајној несрећи на магистралном путу Котор Варош-Челинац у мјесту Опсјечко, речено је Срни у Полицијској управи Бањалука.
У несрећи су учествовали путнички аутомобили "ауди" и "рено", а повријеђени су возачи у оба возила и путник из "аудија", који су превезени на Универзитетски клинички центар /УКЦ/ Републике Српске ради указивања љекарске помоћи.

У току је полицијски увиђај, а о свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Бањалука.
Најновије
23
02
23
01
22
53
22
36
22
34
Тренутно на програму