
Два једанаестогодишњака осумњичена су да су из угоститељског објекта у Никшићу украла 7.600 евра пазара, саопштено је из Управе полиције Црне Горе.
Крађа је пријављена Одјељењу безбједности у Никшићу, а никшићка полиција је као извршиоце идентификовала два малољетника који су, како се сумња, ушли кроз прозор угоститељског објекта и украли новац.
"Од њих су у присуству законских заступника прикупљена обавјештења, а они су полицијским службеницима предали 4.855 евра и новац је враћен власнику", наводи се у саопштењу.
Најновије
23
17
22
58
22
56
22
51
22
45
Тренутно на програму