Дјеца украла скоро 15.000 КМ из угоститељског објекта

23.05.2025 13:35
Дјеца украла скоро 15.000 КМ из угоститељског објекта

Два једанаестогодишњака осумњичена су да су из угоститељског објекта у Никшићу украла 7.600 евра пазара, саопштено је из Управе полиције Црне Горе.

Крађа је пријављена Одјељењу безбједности у Никшићу, а никшићка полиција је као извршиоце идентификовала два малољетника који су, како се сумња, ушли кроз прозор угоститељског објекта и украли новац.

"Од њих су у присуству законских заступника прикупљена обавјештења, а они су полицијским службеницима предали 4.855 евра и новац је враћен власнику", наводи се у саопштењу.


Подијели:

Таг :