Извор:
Аваз

Припадници МУП-а КС ухапсили су вечерас мушкарца у сарајевском насељу Добриња.
На терену се налазило више полицајаца с дугим цијевима и неколико полицијских возила.
Из Министарства унутрашњих послова КС су навели да се десило "нарушавање јавног реда и мира", али више детаља није познато.
Све се десило у близини ћевабџинице Мрква.
Најновије
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Тренутно на програму