Извор:
Аваз

Припадници МУП-а КС ухапсили су вечерас мушкарца у сарајевском насељу Добриња.
На терену се налазило више полицајаца с дугим цијевима и неколико полицијских возила.
Из Министарства унутрашњих послова КС су навели да се десило "нарушавање јавног реда и мира", али више детаља није познато.
Све се десило у близини ћевабџинице Мрква.
Најновије
14
59
14
57
14
49
14
29
14
29
Тренутно на програму