Два возача искључена због вожње под дејством дроге

Извор:

АТВ

14.11.2023 09:44
Два возача искључена због вожње под дејством дроге

Припадници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Зворник ухапсили су два лица која су возила аутомобиле под дејством дроге, а једно због одбијања да се подвргне тестирању на присуство психоактивних супстанци у крви, саопштено је из зворничке Полицијске управе.

Полиција је синоћ у 20.45 часова ухапсила лице чији су иницијали П.В, а у 22.50 часова лице Ч.Ш. оба из Зворника, због управљања возилом под дејством дроге.

Лице чији су иницијали Д.М. са Сокоца ухапшено је синоћ око 21.00 час због одбијања да се подвргне тестирању на присуство психоактивних супстанци.

Подијели:

Таг :