
Мотоциклиста, који је данас изгубио контролу над мотоциклом и пао на коловоз на магистралном путу Зворник-Милићи, у мјесту Ново Село, превезен је у зворничку Болницу ради указивања љекарске помоћи.
Саобраћајна незгода је Полицијској станици за безбједност саобраћаја Зворник пријављена око 16.20 часова, потврђено је данас новинарима у зворничкој Полицијској управи.

Полиција је извршила увиђај, након чега је саобраћај нормализован.

Најновије
23
21
23
06
22
57
22
38
22
32
Тренутно на програму