Извор:
СРНА

Македонски држављанин погинуо је у саобраћајној несрећи на ауто-путу Нови Сад-Суботица, а други је тешко повријеђен, потврђено је у суботичкој полицији.
Аутомобил "КИА" македонских регистарских ознака, који се кретао према Хоргошу, слетио је са пута, а потом се преврнуо код насеља Вишњевац, између жељезничке петље и наплатне станице Суботица.
У удесу је погинуо сувозач чији су иницијали Н.А. /39/, док је возач А.А. /60/ са тешким повредама превезен у суботичку болницу.

Из полиције су најавили да ће против возача бити поднесена кривична пријава за тешко дјело против безбједности јавног саобраћаја.
Најновије
10
22
10
21
10
18
10
12
10
08
Тренутно на програму