Извор:
СРНА

Бициклиста је погинуо у саобраћајној несрећи у добојском насељу Ритешић, потврђено је за Срну из Полицијске управе Добој.
Мушкарца је ударио аутомобил док је управљао бициклом на магистралном путу Добој - Модрича.

Полицији је несрећа пријављена у 11.45 часова, а увиђај су извршили припадници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Добој.
Најновије
23
07
23
01
22
25
22
11
21
56
Тренутно на програму