Извор:
СРНА

Бициклиста је погинуо у саобраћајној несрећи у добојском насељу Ритешић, потврђено је за Срну из Полицијске управе Добој.
Мушкарца је ударио аутомобил док је управљао бициклом на магистралном путу Добој - Модрича.

Полицији је несрећа пријављена у 11.45 часова, а увиђај су извршили припадници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Добој.
Најновије
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Тренутно на програму