Још једна несрећа у Српској: Погинуо бициклиста

Извор:

СРНА

07.07.2025 17:06
Још једна несрећа у Српској: Погинуо бициклиста

Бициклиста је погинуо у саобраћајној несрећи у добојском насељу Ритешић, потврђено је за Срну из Полицијске управе Добој.

Мушкарца је ударио аутомобил док је управљао бициклом на магистралном путу Добој - Модрича.

Сутра почиње други термин јулског уписног рока

Сутра почиње други термин јулског уписног рока

Полицији је несрећа пријављена у 11.45 часова, а увиђај су извршили припадници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Добој.

Подијели: