
Недалеко од Славонског Брода и границе с БиХ, тачније у мјесту Доњи Андријевци, дошло је до тешке саобраћајне несреће у којој је камион подлетио под воз.
Несрећа се догодила нешто иза подне, а како је саопштила полиција једна особа је преминула од задобијених повреда.
Поводом несреће огласиле су се и Хрватске жељезнице.
- У 12.01 часова код жељезничке станице Андријевци камион је подлетио под путнички воз на жељезничко-путном пријелазу, обезбијеђеном свјетлосно-звучном сигнализацијом, која је била у функцији. Саобраћај је у прекиду на оба колосијека између Андријеваца и Гарчина. Путнички воз, у којем је било око 30 путника, притом је искочио из шина. Возио је на релацији Новска - Товарник. Све службе су на терену те је у току полицијски увиђај - извијестили су из ХЖ Инфраструктуре.
/Фото: Синдикат прометника влакова Хрватске/
Најновије
11
35
11
34
11
32
11
27
11
18
Тренутно на програму
6:55
АТВ јутро
јутарњи програм
9:00
Битно (Р)
информативно политички
10:25
Крваво цвијеће С03 ЕП49 ( 12+, Р)
серијски програм
11:10
Планински доктор С05 ЕП06 (12+, Р)
серијски програм
11:55
Временска прогноза
временска прогноза
11:57
Планински доктор С05 ЕП07 (12+)
серијски програм
12:45
Народ прича
путопис