
Због саобраћајне несреће на ауто-путу А-1, дионица Високо-Подлугови, саобраћа се успорено.
То је саопштено из Босанскохерцеговачког ауто-мото клуба (БИХАМК).
Како су јавили читаоци, створиле су се гужве на овој дионици.
Возачима се апелује стрпљење.

Најновије
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Тренутно на програму