
Старији мушкарац нађен је мртав испред зграде у Улици Љутице Богдана у Београду, сазнаје "Телегарф.рс".
Сумња се да је пао са осмог спрата.

О случају обавијештен тужилац, радиће се обдукција.
Према ријечима комшија, у питању је мушкарац стар 82 године који је живио сам.

Истрага ће утврдити да ли је у питању несрећан случај или нешто друго.
Најновије
11
05
11
03
10
48
10
45
10
44
Тренутно на програму