Large banner

У Сарајеву претукли мушкарца палицама на улазу у зграду

Извор:

Аваз

11.07.2025 08:38
У Сарајеву претукли мушкарца палицама на улазу у зграду

У сарајевском насељу Ченгић-Вила синоћ је претучен мушкарац. Све се десило на улазу у зграду у улици Џемала Биједића, а повријеђен је 48-годишњи мушкарац.

Како сазнаје портал "Аваза", мушкарац се враћао кући послије утакмице Жељезничара, а за њега је, како се сумња, била кобна мајица тог клуба.

Њега су претукла четири мушкарца за које се претпоставља да су навијачи Сарајева.

Како преноси "Аваз", с мушкарцем су се налазила и његова д‌јеца, али срећом они нису повријеђени и успјели су раније да уђу у зграду.

Дијете (13) возило друго дијете (9) на скутеру, пролетјели кроз раскрсницу, подлетјели под џип

Дијете (13) возило друго дијете (9) на скутеру, пролетјели кроз раскрсницу, подлетјели под џип

Мушкарца су тукли телескопским палицама, он је запомагао, а онда су у помоћ дошли неки људи, након чега су нападачи побјегли. Том приликом су бацили и сузавац.

Несрећни мушкарац превезен је колима хитне помоћи у болницу. Полиција је обавила увиђај, а за нападачима се и даље трага, преноси "Телеграф".

Подијели:

Таг :
Large banner