Школски комби слетио с пута, завршио у дворишту

Извор:

Агенције

21.11.2023 15:08
Школски комби слетио с пута, завршио у дворишту

Данас око 13.30 часова дошло је до саобраћајне незгоде када је школски комби слетио са пута између Горњег Ситног и Срињина на подручју Сплита.

Ријеч је о стрмом и вијугавом путу која спаја ова два мјеста и на којој су временске прилике лоше (пада киша, а пут је клизава). Возач је управљајући комби возилом слетио под цесту у насељу Сиротковићи.

Према неслужбеним информацијама, ријеч је о школском комби возилу у којем је у тренутку незгоде било дјеце. Срећом, нико није теже повријеђен, али су превентивно превезени на пружање помоћи.

Власник куће у чије двориште је слетио комби казао је за Далмацију данас како ово није први пут да се на том мјесту догодила таква несрећа.

"У 13.23 сати у Ситно Горњем на раскрсници за Срињине дошло је до слијетања комби возила. Полиција је на мјесту догађаја", казала је Сања Назлић из ПУ сплитско-далматинске.

Саобраћај се овом дионицом цесте одвија наизмјенично, једним траком, уз регулацију полицијског службеника.


Подијели: