Извор:
АТВ

У центру Бањалуке дошло је до саобраћајне незгоде.
Код зграде м:тел-а, сударила су се два аутомобила.
Због незгоде, створиле су се гужве у саобраћају.

Незванично, нема повријеђених особа.
На возилима начињена мања материјална штета.
Најновије
Тренутно на програму