
Због судара два возила у кружном току код "Центрума" у бањалучком насељу Петрићевац, настала је велика гужва.
Како јављају возачи, на транзиту су се створиле велике колоне.

За сада нема информација да ли је неко повријеђен у удесу.

Најновије
21
54
21
52
21
52
21
36
21
33
Тренутно на програму