Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Израелски премијер Бењамин Нетанјаху рекао је како вјерује да ће режим у Техерану пасти усљед незадовољства грађана Ирана.
"У Ирану се одржавају протести, вјерујем да ће режим пасти", рекао је Нетанјаху на конференцији за новинаре.
Он је подсјетио да је Израел остварио велике успјехе у посљедње вријеме, односно отклонио непосредну нуклеарну пријетњу и потиснуо пријетњу од хиљада балистичких ракета.
"Сматрам да смо много тога учинили у Ирану", закључио је израелски премијер, преноси Срна.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Свијет
1 ч
0
Свијет
2 ч
0
Свијет
4 ч
0
Свијет
4 ч
0Најновије
21
54
21
52
21
52
21
36
21
33
Тренутно на програму