Извор:
Телеграф

Тијело жене М.Г. (62) нађено је у стану у Београду у фази распадања.
Полицију и Хитну помоћ позвале су комшије јер несрећну жене неколико дана нису ни видјели ни чули.
По налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду, у понедјељак, наређена је обдукција тијела.
Како "Телеграф.рс" сазнаје, највјероватније се ради о природној смрти.
Најновије
21
11
21
03
20
56
20
51
20
49
Тренутно на програму