
Policijski službenici su tokom kontrole zatekli 32 lica u jednom ugostiteljskom objektu u Banjaluci nakon isteka radnog vremena prema odluci Republičkog štaba za vanredne situacije.
Tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka izjasnio se da je riječ o krivičnom djelu nepostupanje po zdravstvenim propisima za vrijeme epidemije, saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.
Evidentirana su dva prekršaja Zakona o javnom redu i miru u vezi sa posluživanjem alkohola i propuštanja prijavljivanja narušavanja javnog reda i mira u ugostiteljskom objektu
Најновије
22
19
22
15
22
04
22
02
21
39
Тренутно на програму