Извор:
Телеграф

Припадници Министарства унутрашњих послова у Бачком Петровцу крађа ухапсили су В. Г. Б. (19) и Ј. Х. (18) из околине Новог Сада, због постојања основа сумње да су починили разбојништво.
Како је саопштено, они се сумњиче да су 18. јула, у Бачком Петровцу, ушли у кућу двадесетједногодишњег мјештанина и да су га тукли како би га приморали да им да новац и нанијели му лакше тјелесне повреде.
Након тога су, како се сумња, узели су новац из његовог новчаника.

Полиција је, ефикасним оперативним радом, истог дана идентификовала, пронашла и ухапсила осумњичене.
Њима је одређено задржавање у трајању до 48 сати и они су, уз кривичну пријаву, приведени основном јавном тужиоцу у Новом Саду.

Најновије
12
09
12
07
12
05
11
58
11
51
Тренутно на програму