Воз усмртио жену

Извор:

Аваз

06.10.2023 10:06
Воз усмртио жену

Код Семизовца је јутрос око 9 сати погинула жена након што ју је ударио воз.

Воз који је саобраћао на линији Сарајево - Високо усмртио је 65-годишњу жену.

Она је претрчавала пругу мимо означеног пријелаза за пјешаке када је на њу налетио воз.

На терену су припадници МУП-а КС која врше увиђај и возила Хитне помоћи.

Жељезнички саобраћај је обустављен.

Подијели: