Извор:
АТВ

На аутопуту "9. јануар", на дионици код Прњавора у мјесту Вијака, изгорио је аутомобил.
До пожара је дошло јутрос у 6:30 часова.
Како је потврђено за АТВ, у току вожње дошло је до самозапаљења пежоа 206.
Аутомобил је изгорио у потпуности, али на срећу, нема повријеђених особа.
Најновије
15
05
14
57
14
56
14
54
14
48
Тренутно на програму