Хрватски министар учествовао у несрећи у којој је погинуо човјек

Извор:

Агенције

11.11.2023 09:53
Хрватски министар учествовао у несрећи у којој је погинуо човјек

Хрватски министар одбране Марио Баножић (44) учествовао је у саобраћајној несрећи у којој је погинуо један човјек.

Баножић се, према информацијама хрватских медија, налази у болници.

Полиција је објавила да је дојаву о саобраћајној несрећи на државном путу ДЦ-55 на излазу из Винковаца према Жупањи добила у суботу у 6.15 сати.

Сударили су се комби и приватна возила.

"Возач комбија је погинуо док је возач приватног возила који је државни званичник због задобијених повреда превезен у Општу жупанијску болницу Винковци“, објавила је полиција.

Подијели: