Извор:
РТЦГ

У Црној Гори је у току евакуација службеника Градске управе у Подгорици због дојаве о потенцијалном терористичком нападу.
Пријетња је послата мејлом, а како су казали из Управе полиције незванично Порталу РТЦГ, пријетње су се сводиле на то "да ће наредних дана бити постављене бомбе".
"Временски и просторно у том пријетећем мејлу није ништа одређено. Предузимамо све активности на расветљавању овог случаја", казали су из полиције.
Најновије
23
17
22
58
22
56
22
51
22
45
Тренутно на програму