
Предсједник Републике Српске Милорад Додик радни дан је започео сусретом са најмлађим грађанима Српске и истакао да због њих вриједи радити још више и градити друштво по њиховој мјери.
"Радни дан сам започео сусретом с најмлађим грађанима Републике Српске. Њихова искреност, радост и енергија најбољи су подсјетник зашто вриједи радити још више и градити друштво по мјери наше дјеце", навео је Додик на друштвеним мрежама.
Радни дан сам започео сусретом с најмлађим грађанима Републике Српске. Њихова искреност, радост и енергија најбољи су подсјетник зашто вриједи радити још више и градити друштво по мјери наше дjеце. pic.twitter.com/kAIzq8GgRe
— Милорад Додик (@MiloradDodik) July 31, 2025
Најновије
15
08
15
04
15
00
14
58
14
50
Тренутно на програму