Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Регионална музичка звијезда Александра Пријовић планира турнеју по Босни и Херцеговини.
Како је најављено, планирано је три концерта.
Први је заказан за 24. јул на стадиону Лединци у Бијељини.

Бања Лука
Немам пара: Бањалучанки огребан ауто, починилац јој оставио бомбоне
Други концерт ће се одржати 2. августа у Мостару. Концерт је заказан у СРЦ Кантаревац.
У Бањалуци, 22. августа на тврђави Кастел, одржаће се трећи најављени концерт.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.
Најновије
16
22
16
17
16
11
16
04
16
02
Тренутно на програму