Сандра Африка о бакшишу: Има штекара

24.06.2026 08:12

Коментари:

0
Пјевачица Сандра Африка
Фото: Youtube screenshot

Пјевачица Сандра Африка је гостујући у емисији код Огњена Амиџића открила да већ неколико година није у вези, као и да и даље вјерује у љубав.

"Немам дечка. Има већ двије, три године. Није ми се десило ништа искрено. Мислим да бих све урадила због љубави", открила је пјевачица и додала:

"Част изузецима, али има штекара... Била је ситуација гд‌је морају да питају маму и тату колико пара могу да потроше. Највећи бакшиш памтим, у Црној Гори прије 15 година и тада је то било доста новца, посебно мени на том почетку. Није било ништа приватно, ја сам пјевала и радила и то је то", открила је Африка.

Подсјетимо, Африка је недавно поменула и бившег дечка.

туча-песница-шака

Свађа на познатој плажи на Јадрану прерасла у тучу, особље морало да интервенише

"Микиша је пословни партнер. Не знам. Немој то да ме питаш. Не знам. Ништа ми не фали. Топ ми је. Супер ми је. Кад се намјести, има времена, млада сам. У периоду од четири до седам тренирам (смијех). Некад пилатес, некад трака, мало кардио", рекла је пјевачица, преноси Курир.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: