
Предсједник Републике Српске Милорад Додик присуствоваће сутра свечаном отварању зграде Архитектонско-грађевинско-геодетског и Шумарског факултета Универзитета у Бањалуци.
Отварање је заказано за 12 часова у Универзитетском кампусу, најављено је из кабинета предсједника Републике Српске.
Средства за завршетак радова на згради Архитектонско-грађевинско-геодетског и Шумарског факултета обезбиједила је Влада Републике Српске.
Најновије
15
06
14
59
14
57
14
51
14
38
Тренутно на програму