Извор:
АТВ

Предсједник Републике Српске Милорад Додик поручио је данас да никакав навијачки однос у сукобу Израела и Хамаса није добар.
"Сваки вид навијачког односа у овом сукобу није фер и коректан и треба престати са тим“, рекао је предсједник Српске Милорад Додик.
Додик је поручио да је сукоб Израела и палестинског народа, односно Хамаса, тежак тренутак.
"Хамас је за неке државе свијета терорстичка огранизација, а за неке није. Али оно што је учинио 7. октобра спада у злочин који је привукао пажњу цијелог свијета. То је тешки злочин и повреда свих закона и то се не може опростити“, рекао је Додик новинарима у Бањалуци.
Додик је додао да сматра да Израел мора да се брани, али, како је рекао, једнако су потресне и слике страдања дјеце у Палестини.
"Надам се да ће то што прије престати и да ће они успјети да нађу неки договор уз асистенцију моћних земаља свијета. Америка полако себе дисквалификује да буде неко ко ће окупити зараћене стране и посредовати јер се сврстава на једну страну и видјели смо већ реакције арапског свијета на то. То усложњава проблеме који су тешки“, поручио је Додик.
Најновије
23
21
23
06
22
57
22
38
22
32
Тренутно на програму