Извор:
АТВ

Srbi su slobodarski narod koji nikada neće zaboraviti žrtve agresije, a ja nikada neću oprostiti ovaj strašan zločin, rekao je srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik u obraćanju na centralnoj manifestaciji u Kraljevu povodom Dana sjećanja na stradale u NATO agresiji.
- Neću im oprostiti i zato nikada neću pristati da budemo dio tog saveza - poručio je Dodik.
Dodik je upitao kakve je veze s ratom imalo rušenje škola, vrtića i ubijanje djece, za koju su rekli da su kolateralna šteta tokom NATO agresije.
- Okupili smo se ovdje večeras da obilježimo zločinački pohod NATO u dva navrata na slobodarski srpski narod i njihovu Republiku Srpsku i Srbiju - rekao je on.
Dodik je istakao da nema "bosanskih" ili "kosovskih" Srba, već da je to sve jedan jedinstven srpski narod.
Најновије
14
23
14
22
14
18
14
14
14
09
Тренутно на програму