Извор:
АТВ

Предсједник Републике Српске Милорад Додик разговарао је са предсједником Србије Александром Вучићем и премијером Мађарске Виктором Орбаном.
"О сарадњи Републике Српске са Србијом и Мађарском разговарао сам данас с Вучићем и Орбаном", написао је Додик на "Иксу".
Република Српска и Србија су увијек заједно, додао је Додик.

Предсједник Републике данас је у Суботици присуствовао сахрани предсједника Скупштине Војводине и лидера Савеза војвођанских Мађара Иштвана Пастора.
Најновије
09
32
09
30
09
21
09
21
09
18
Тренутно на програму