Извор:
АТВ

Милорад Додик, предсједник Републике Српске, угостио је данас у Бањалуци делегацију Саудијског фонда за развој.
Додик је истакао да је састанак био веома пријатан, а присуствовали су му и предсједникови сарадници.
„Саудијска Арабија, као важан глобални и регионални играч због своје економске моћи, веома високо држи до свог идентитета, али је исто тако спремна да сарађује са свима. Радујем се да ће и Република Српска бити у фокусу улагања овог фонда у будућем периоду“, рекао је Додик.
Најновије
22
58
22
46
22
39
22
21
22
07
Тренутно на програму