Извор:
АТВ

Предсједник Републике Српске Милорад Ддоик обајвио је видео на свом Инстаграм налогу у којем се осврнуо на све догађаје који су обиљежили седмицу која остаје за нама.
"Срби су државотворан народ, Срби држе до слободе и не могу да буду поданици странцима. Нисмо били поданици ни Турцима, ни Аустроугарима ни Нијемцима, а нећемо бити ни овима који данас покушавају да нам наметну поданички однос“, навео је предсједник Републике Српске Милорад Додик.
Додик је подсјетио да је у интервјуу за Телевизију К3 нагласио да се у БиХ покушава задржати колонијална управа од стране лажног и нелегитимног високог представника.
"Наравно да Република Српска не може да пристане да неко на тај начин управља нашом заједницом и нашим друштвом“, додао је он.
Током седмице Додик је присуствовао свечаности поводом отварања зграде Архитектонско-грађевинско-геодетског и Шумарског факултета Универзитета у Бањалуци, што јасно показије да је Српска реализовала још један успјешан пројекат.
"Том приликом поручио сам професорима и студентима да морају разумјети данашње вријеме у коме се води свакодневна борба за Републику Српску да бисмо будућим генерацијама оставили стабилну државу“, подсјетио је пресједник Српске Милорад Додик.
Најновије
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Тренутно на програму