Лијепе вијести: У Српској рођено 18 беба!

Извор:

СРНА

25.12.2023 08:42
Лијепе вијести: У Српској рођено 18 беба!

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 18 беба - 10 дјевојчица и осам дјечака, потврђено је Срни у породилиштима.

Седам беба рођено је у породилишту у Бањалуци, шест у Добоју, двије у Фочи, а по једна у Приједору, Бијељини и Градишци.

У Бањалуци су рођене четири дјевојчице и три дјечака, у Добоју по три дјевојчице и дјечака, у Фочи дјевојчица и дјечак, у Бијељини дјечак, у Приједору и Градишци по дјевојчица.

Порода није било у Зворнику, Источном Сарајеву, Требињу и Невесињу.


Подијели:

Таг :