Извор:
АТВ

Народни митинг "Бранимо Српску", на којем ће говорити највиши званичници Републике Српске, биће одржан сутра у Дервенти и 16. новембра, у Бијељини.
Како је раније најављено, митинг у Дервенти ће се одржати у 18 часова.
Скупови "Бранимо Српску" претходно су одржани у Градишци, Приједору, Требињу, Зворнику и Добоју са којих су грађани поручили да су одлучни у очувању Републике Српске, њених институција и имовине.
Најновије
22
19
22
15
22
04
22
02
21
39
Тренутно на програму