Извор:
РТРС

Ostavka Predsjedništva SDS-a zakasnila je najmanje dvije godine, izjavio je član Izvršnog odbora Socijalističke partije, prethodno dugogodišnji odbornik i poslanik SDS-a Davor Šešić.
Šešić je poručio da rukovodstvo SDS-a vodi brigu o sebi.
- Mnogi ugledni članovi su napustili stranku. Članovi SDS-a zamjeraju rukovodstvu stranke na tome što se izgubila nacionalna politika - rekao je Šešić.
Најновије
23
04
22
56
22
53
22
47
22
40
Тренутно на програму