Извор:
АТВ

Састанак партија које чине владајућу коалицију у Републици Српској почео је у Бањалуци.
Састанку присуствују потпредсједник СНСД-а Радован Вишковић, организациони секретар СНСД-а Игор Додик, лидери Демоса Недељко Чубриловић, Уједињене Српске Ненад Стевандић, Социјалистичке партије Петар Ђокић и Народне партије Српске Дарко Бањац.
Састанак се одржава у просторијама Народне скупштине Републике Српске.
Изјаве су планиране након састанка.
Најновије
12
04
12
04
11
52
11
41
11
35
Тренутно на програму