
У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 26 беба, 16 дјечака и 10 дјевојчица, речено је Срни у породилиштима.
Највише беба рођено је у Бањалуци - осам, затим у Добоју четири, Бијељини, Источном Сарајеву, Приједору по три, Невесињу двије, по једна беба у Фочи, Требињу, Зворнику.

У Бањалуци је рођено пет дјевојчица и три дјечака, у Добоју три дјечака и једна дјевојчица, Бијељини и Источном Сарајеву по два дјечака и једна дјевојчица, Приједору три дјечака, Невесињу два дјечака, Требињу један дјечак, Зворнику и Фочи по једна дјевојчица.

У Градишци није било порођаја.
Најновије
18
11
18
03
17
56
17
47
17
44
Тренутно на програму