"САД имају два мјесеца да склопе мир са Русијом"

Извор:

Б92

13.11.2023 16:07
"САД имају два мјесеца да склопе мир са Русијом"

Бивши израелски обавјештајац Јаков Кедми сматра да САД имају два мјесеца да склопе мир са Русијом.

Даље, како је рекао Кедми, америчке власти ће, у сваком случају, морати да се поклоне Владимиру Путину.

Говорећи на Јутјуб каналу "Валдман лајн", он је примијетио да је амерички предсједник Џо Бајден сада у изузетно тешкој ситуацији због украјинске кризе. За два мјесеца у Америци почиње предизборна кампања уочи предсједничких избора заказаних за сљедећу годину. А украјинска криза која је почела под Бајденом постаће рањива тачка за демократе.

Непажњом слупао полицијски аутомобил

Непажњом слупао полицијски аутомобил

Републиканци ће свакако искористити ситуацију и рећи да садашња америчка администрација није у стању да ријеши проблем који је сама изазвала када је одбила да Русији да безбједносне гаранције крајем 2021.

Дакле, демократе ће у сваком случају морати да пристану на примирје са Русијом, хтјели то или не, рекао је Кедми.

Подијели: