Komentari:
0
Ministar energetike i rudarstva u Vladi Republike Srpske Petar Đokić danas je posjetio Rudnik i termoelektranu Ugljevik i održao radni sastanak sa upravom preduzeća.
Direktor preduzeća Žarko Novaković sa saradnicima je upoznao ministra sa aktuelnom situacijom, odnosno tekućim aktivnostima i izazovima u funkcionisanju Rudnika i termoelektrane Ugljevik.
Novaković je izrazio nadu da će se zajedničkim angažovanjem stručnih lica RiTE Ugljevik, Elektroprivrede Republike Srpske, resornog ministarstva i Vlade Republike Srpske doći do rješenja aktuelnih problema u ovom strateški važnom preduzeću.
Najnovije
13
31
13
26
13
23
13
19
13
13
Trenutno na programu